Burlesque show na objednávku

Jak vypadá burleskní show

Burleska je oslnivé vystoupení o délce několika minut, které kombinuje tanec, interakci s diváky, herectví a nádech erotična. Vyznačuje se dobovou hudbou, ladností, velmi opulentními a zdobenými kostýmy, ve vintage či historizujícím stylu, s netradičnějšími oděvy jako jsou korzety, podvazkové pásy, punčošky a operní rukavičky. Typickými doplňky jsou péřové vějíře a další propriety, kožešinová a jiná boa, bohaté chocholy atd. Burleska může být velmi elegantní, vtipná, veselá, dynamická, více sexy atd., záleží na preferenci klienta.

Proč zahrnuje svlékání

Burleska má přinášet svůdnou a laškovnou atmosféru. Performer během burleskního vystoupení svléká části kostýmů, avšak nikdy není zcela nahý, vždy zůstává minimálně v spodním prádle (kalhotky a ňadra zakrytá krytkami, tzv. pasties). Nikdy fyzicky nedotírá na diváky! Vše je vkusné, primárně jde o navození dojmu starého Hollywoodu a jeho hvězd, noirového filmu či luxusního kabaretu.

Na jaké akce je burleska vhodná

Nejlépe burleska vynikne na firemní akci nebo oslavě narozenin jako překvapení, velmi oblíbená je i na vánočních večírcích či rozlučkách se svobodou. Není vhodná pro akce s účastníky mladšími 18 let kvůli částečné nahotě.

Burleska Linde Von Schwärze

Glamorous Burlesque

Možné styly: Klasický Hollywood glamour, svůdný, něžný, roztomilý, moderní, rockový
Délka: 5 – 6 min
Požadovaný prostor: 3×3 m minimálně
Propriety: Obří péřové vějíře, kožešinové boa, obří péřové boa, LED křídla, LED vějíře, LED light buugengy

Třpyt kamenů, péřové vějíře, kožešiny a šampaňské… Chcete poškádlit oslavence, nevěstu či vašeho nadřízeného? Překvapte je burleskou! Lze přizpůsobit požadované hudbě, barevnému ladění akce či vystupovat na živou hudbu po předchozí domluvě.