LUXUSNÍ PŘEDSTAVENÍ PRO KAŽDÝ EVENT

Burlesque show na objednávku

The Diva

Třpytivá diva, zahalená do jemně pastelového peří, je grandiózní elegantní klasické číslo. Kostým ve stříbrné, růžové a světle modré barvě je ručně zdobený desetitisíci zářivými kamínky a doplněný velkými péřovými vějíři. K dispozici je také prodloužená varianta s obří zlatou sklenicí na šampaňské.

Délka: 6:20
Hudba: Feeling Good by Michael Bublé / Classic burlesque theme
Hodí se zejména na luxusní večírky, ať už jako burleskní číslo či jako dechberoucí živá dekorace.

Burleska Praha Linde Von Schwärze
Czech burlesque
Burlesque Prague

Venice Goddess

Klasické svůdné číslo je inspirováno benátskou elegancí a smyslností italských žen. Královský černý kostým je pošitý zlatou vyšívanou krajkou a zdobený třpytivými kamínky, doplněn o péřové boa a zlatou korunu. Bohatá sukně je ušita ze záplavy černého a červánkového tylu, dodává celému číslu opulentní vizuál.

Délka: 5:11
Hudba: Harlem Nocturne / Burn In Your Name by Bishop Kinsley
Benátská bohyně se hodí do větších prostor, je však možná i varianta bez vrchní sukně pro komornější akce.

Česká burleska
Czech burlesque
Burleska Praha

Siréne

Dlouhonohá siréna, zahalená do mořské pěny a záře zapadajícího slunce, je magické neoburleskní číslo. Překrásně vypracovaný kostým v barvách moře je zdobený pudrově růžovými a modrozelenými kamínky, doplněný o rozevláté závoje, třpytivý headpiece a nadrozměrné péřové vějíře.

Délka: 4:56
Hudba: I Put A Spell On You theme/ Natural by Imagine Dragons
Siréna vynikne zejména na větších pódiích. Díky čarovné, avšak moderní hudbě, vytváří silný audiovizuální zážitek.

Neoburleska
Czech burlesque
Burleska Praha

Seduction Mission

Její agenda je tajná, její zbraní je sexappeal a její energie je nekonečná. Úderné neoburleskní číslo, které dokáže vybudit každého diváka. Černý kostým doplňují kožešinové závěsy a záplava stříbrných a černých kamínků, číslo je obohaceno o akrobatické prvky.

Délka: 5:25
Hudba: Mission Impossible Theme / Black Sheep by Gin Wigmore
Seduction Mission je zcela univerzální číslo, které jde přizpůsobit jakémukoliv prostoru. Jeho výhodou je obrovský náboj a energická atmosféra.

Burleska Praha kabaret
Czech burlesque Prague
Czech burlesque Prague

Absinth Fairy

Rozkošná absinthová víla je rozpustilé živé číslo, zaměřené na hru s diváky. Bledězelený kostým z hedvábí a tylu je doplněn krůpějemi duhových kamínků a péřovým vějířem.

Délka: 4:50
Hudba: Bourbon In Your Eyes by Devil Doll
Víla je vhodná zejména do komornějších prostor, soukromé oslavy či rozlučky.

Burleska Praha
Czech burlesque
Česká burleska

Burleska v obří sklenici

Vystoupení v obří zlaté sklenici na šampaňské je dechberoucí luxusní vystoupení, skutečný zlatý hřeb každé akce. Champagne glass je klasickou burleskní proprietou, které využívají největší světové hvězdy burlesky jako Dita Von Teese atd. Samotná sklenička je ozdobena třpytivými aplikacemi v barvě champagne, stejně jako stylové schůdky. Sklenici si můžete také samostatně pronajmout jako dekoraci či luxusní vanu pro hostesku. Jako jediní v Evropě nabízíme také vystoupení „double glass“ – dvě burlesky ve dvou sklenicích.

Délka: 9 – 10 min
Hudba: dle daného čísla
Sklenice je vhodná do větších prostor se stropem alespoň 2,5m, nesmí vadit případná voda na podlaze. Možná je také „suchá“ varianta, kdy se místo vody použijí zlaté nebo stříbrné konfety. Manipulace se sklenicí je jednoduchá, lze ji rozložit na čtyři části + schůdky. Rozměr sklenice je v maximu 135*120 cm.

Burleska sklenice
Burlesque obří sklenice
Burlesque champagne glass

Celovečerní burlesque show

Moderovaná burleskní show v ČJ/AJ s více showgirls a showboys, se zpěvem, akrobacií, chairdance, lightshow, fireshow aj. Večer plný svůdných písní, humoru a burlesky. Perfektní pro teambuildingy, firemní party a večírky. Show lze objednat od 20 minut až po dvouhodinový celovečerní program s přestávkami. Lze přizpůsobit přání klienta, požadované hudbě, barevnému ladění, či vystupovat na živou hudbu po předchozí domluvě.

Délka: 20 – 120 min
Blok burleskních vystoupení či celovečerní burlesque show lze uzpůsobit podle přání každému prostoru či typu akce.

Czech burlesque show
Czech burlesque show
Czech burlesque show

Jak vypadá burleskní show

Burleska je oslnivé vystoupení o délce několika minut, které kombinuje tanec, interakci s diváky, herectví a nádech erotična. Vyznačuje se dobovou hudbou, ladností, velmi opulentními a zdobenými kostýmy, ve vintage či historizujícím stylu, s netradičnějšími oděvy jako jsou korzety, podvazkové pásy, punčošky a operní rukavičky. Typickými doplňky jsou péřové vějíře a další propriety, kožešinová a jiná boa, bohaté chocholy atd. Burleska může být velmi elegantní, vtipná, veselá, dynamická, více sexy atd., záleží na preferenci klienta.

Proč zahrnuje svlékání

Burleska má přinášet svůdnou a laškovnou atmosféru. Performer během burleskního vystoupení svléká části kostýmů, avšak nikdy není zcela nahý, vždy zůstává minimálně v spodním prádle (kalhotky a ňadra zakrytá krytkami, tzv. pasties). Nikdy fyzicky nedotírá na diváky! Vše je vkusné, primárně jde o navození dojmu starého Hollywoodu a jeho hvězd, noirového filmu či luxusního kabaretu.

Na jaké akce je burleska vhodná

Nejlépe burleska vynikne na firemní akci nebo oslavě narozenin jako překvapení, velmi oblíbená je i na vánočních večírcích či rozlučkách se svobodou. Burleskní performerku však můžete využít i jako působivou živou dekoraci. Obecně není burleska vhodná pro akce s účastníky mladšími 18 let kvůli částečné nahotě.