JEDINEČNÉ PŘEDSTAVENÍ PRO KAŽDÝ VEČÍREK

Burlesque show na objednávku

Jak vypadá burleskní show

Burleska je oslnivé vystoupení o délce několika minut, které kombinuje tanec, interakci s diváky, herectví a nádech erotična. Vyznačuje se dobovou hudbou, ladností, velmi opulentními a zdobenými kostýmy, ve vintage či historizujícím stylu, s netradičnějšími oděvy jako jsou korzety, podvazkové pásy, punčošky a operní rukavičky. Typickými doplňky jsou péřové vějíře a další propriety, kožešinová a jiná boa, bohaté chocholy atd. Burleska může být velmi elegantní, vtipná, veselá, dynamická, více sexy atd., záleží na preferenci klienta.

Proč zahrnuje svlékání

Burleska má přinášet svůdnou a laškovnou atmosféru. Performer během burleskního vystoupení svléká části kostýmů, avšak nikdy není zcela nahý, vždy zůstává minimálně v spodním prádle (kalhotky a ňadra zakrytá krytkami, tzv. pasties). Nikdy fyzicky nedotírá na diváky! Vše je vkusné, primárně jde o navození dojmu starého Hollywoodu a jeho hvězd, noirového filmu či luxusního kabaretu.

Na jaké akce je burleska vhodná

Nejlépe burleska vynikne na firemní akci nebo oslavě narozenin jako překvapení, velmi oblíbená je i na vánočních večírcích či rozlučkách se svobodou. Není vhodná pro akce s účastníky mladšími 18 let kvůli částečné nahotě.

Burleska

Glamorous Burlesque

Možné styly: Klasický Hollywood glamour, svůdný, něžný, roztomilý, moderní, rockový
Délka: 5 – 6 min
Požadovaný prostor: 3×3 m minimálně
Propriety: Obří péřové vějíře, kožešinové boa, obří péřové boa, LED křídla, LED vějíře, LED light buugengy

Třpyt kamenů, péřové vějíře, kožešiny a šampaňské… Chcete poškádlit oslavence, nevěstu či vašeho nadřízeného? Překvapte je burleskou! Lze přizpůsobit požadované hudbě, barevnému ladění akce či vystupovat na živou hudbu po předchozí domluvě.

Česká burleska Linde Von Schwärze

Golden Glass/ Scarlet Sofa

Možné styly: Klasický Hollywood glamour, svůdný, rockový
Délka: 8 – 10 min
Požadovaný prostor: 5×5 m minimálně
Propriety: Obří champagne glass či červené sofa, obří péřové vějíře, kožešinové boa, obří péřové boa, šampaňské, LED křídla, LED vějíře, LED light buugengy

Burleskní vystoupení o délce 8 minut a déle, zlatý hřeb každé akce, často využíváno jako Půlnoční překvapení.  Burleska je zakončena koupelí v nadrozměrné sklence šampaňského nebo lehce akrobatickou show na rudém sofa. Vhodné pro větší akce a do větších prostor. Lze přizpůsobit požadované hudbě, barevnému ladění, či vystupovat na živou hudbu po předchozí domluvě, případně objednat dvě samostatná vystoupení.

Nově nabízíme také výjimečné vystoupení „Double glass“ se dvěma sklenicemi a samozřejmě dvěma svůdnými burleskními tanečnicemi.

Sklenici a sofa si také můžete pronajmout jako dekoraci pro svůj event, či na ně umístit svou hostesku.

Česká burleska

Burlesque evening

Možné styly: Klasický Hollywood glamour, svůdný, něžný, roztomilý, moderní, rockový (dle performerů)
Délka: 20 – 120 min
Požadovaný prostor: 5×5 m minimálně
Propriety: Dle performerů

Moderovaná burleskní show v ČJ/AJ s více showgirls a showboys, se zpěvem, akrobacií, chairdance, lightshow, fireshow aj. Večer plný svůdných písní, humoru a burlesky. Perfektní pro teambuildingy, firemní party a večírky. Show lze objednat od 20 minut až po dvouhodinový celovečerní program s přestávkami. Lze přizpůsobit přání klienta